FA. (2)

Jurgen Winkler - Potloodtekening

Jurgen Winkler - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 65!
Jurgen Winkler - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 65!Jurgen Winkler - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 65!Jurgen Winkler - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Jurgen Winkler (1951)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2007
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25.4 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tekening van Jurgen Winkler, gesigneerd en gedateerd in potlood. het plad is geplaatst (bovenaan getipt) op een stuk zuurvrij karton, afm. 29,9x25,2 cm.
Verzending tussen twee plaatjes, 7,75, aangetekend 9,70

zie https://www.jurgenwinkler.nl

Jurgen Winkler (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
20 cm
25.4 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:38
Eindtijd:13-05-2022 om 19:03
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa