Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst

Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Jurjen de Haan - 2 originele werken , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Kkw
FA. (8)

420 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jurjen de Haan (1936-2018)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 mooie subtiele werken van Jurjen de Haan
Originelen
Met potlood gesigneerd
Jaar 1999
Afmetingen  33x33cm
Ingelijst met passé-partout en blankhouten lijst
Is door glas gefotografeerd
Conditie uitstekend
Worden aangetekend verzonden

Geen beschadiging

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:09-02-2020 om 13:43
Eindtijd:23-02-2020 om 22:25

Biedingen (1):

Vampi
23 feb. / 22:16
€ 80