Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002

Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
  • Jurjen de Haan (1936-2018)
Jaartal1992
TechniekGouache
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
Lijst105 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste gouache van Jurjen de Haan uit 2002. Abstracte compositie. Afmetingen incl lijst: H105 x b84.5cm. Afmetingen voorstelling: H80 x b60cm. Het werk is links onderaan  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in s-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden per koerier.

Met andere vertegenwoordigers van het nieuw realisme heeft hij gemeen dat hij studeerde, tussen 1955 en 1960, aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Tussen 1963 en 1991 was hij docent aan de Hogeschool voor de Kunsten te Arnhem. Hij was onder anderen leraar van Arja van den Berg en Paul Damsté. De Haan richtte zich in eerste instantie op het fotorealisme en ging zich allengs meer toeleggen op grote veelkleurige abstracte schilderijen die een fantasierijke en lichtelijk onbezonnen wereld oproepen. Vaak droegen meerdere kunstenaars uit de eerder genoemde groepering aan dergelijke schilderijen bij.

Het vroegtijdig overlijden van zijn partner Maarten van Dreven (Sneek, 1941 - Den Haag, 2001) heeft het Cobra-achtige kleurpalet van zijn schilderijen niet aangetast, maar het dromerige en het onbezonnene zijn sindsdien verleden tijd.

In goede staat

Starttijd:05-04-2022 om 11:21
Eindtijd:18-04-2022 om 22:56
Openingsbod € 199
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier