Teja van Hoften - Just Peanuts - Verkocht

Teja van Hoften - Just Peanuts kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Teja van Hoften - Just Peanuts kopen? Bied vanaf 20!Teja van Hoften - Just Peanuts kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  bewe
FA. (2)

20 verkochte items
  • Teja van Hoften (1951)
TypeBeeld / Object
Jaartal2003
TechniekKeramiek
StijlRealistisch
Afmetingen8 cm x 20 cm x 14.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Het object is door de kunstenaar in 2003 gemaakt tijdens een residentieperiode in het EKWC (Europees Keramisch Werkcentrum). Het doet denken aan hersenen, maar het oppervlak bestaat uit een structuur die uit afdrukken van pinda's is opgebouwd.
Aangeboden wordt één object (foto 2).

Het werk is onbeschadigd en in goede staat.

Teja van Hoften (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bewe
FA. (2)

20 verkochte items
20
8
14.5
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2021 om 13:40
Eindtijd:24-01-2021 om 20:44
Biedingen (4)
FvdZweep
24 jan. / 20:36
€ 35
Jackie66
24 jan. / 20:36
€ 30
FvdZweep
24 jan. / 20:15
€ 25
bhobert
14 jan. / 23:13
€ 20