Justus Donker - Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 - Verkocht

Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 kopen? Bied vanaf 100!

Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 kopen? Bied vanaf 100!Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 kopen? Bied vanaf 100!Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 kopen? Bied vanaf 100!Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 kopen? Bied vanaf 100!Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 kopen? Bied vanaf 100!Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 kopen? Bied vanaf 100!Justus Donker : Olieverf op doek � Street Art - 135 x 170 cm - ca 2000 kopen? Bied vanaf 100!
  • Justus Donker (1966)
Type kunstwerkSchilderij

Een zeer groot werk van de Nederlandse ‘After Nature’ kunstenaar Justus Donker (1966).

(Dit werk hebben wij per abuis eerder ter veiling aangeboden als een werk van Leo Spindelaar!)

-Afmetingen: 135 x 170 cm.

Het werk is niet gesigneerd.

-Geschilderd op doek, gespannen op een houten raam. Niet ingelijst, maar het werk kan ook zo aan de muur.
-Conditie: In goede staat.
-Herkomst: Gallery Donkersloot.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Justus Donker (ook: Just Donker) (Rotterdam, 8 januari 1966) is een Nederlands kunstschilder.

Hij werd begin jaren negentig bekend als lid van de kunstenaarsgroep “After Nature, waarvan hij vanaf 1989 deel uit maakte tot het uiteenvallen in 1995. Andere leden van de groep waren o.a. Peter Klashorst, Jurriaan van Hall, Bart Domburg en Ernst Voss. De eerste tentoonstelling van After Nature met Justus Donker vond plaats in 1990 in de Seasons Galerie in Den Haag. In de jaren daarna bezochten de leden van deze groep een aantal keren de Verenigde Staten om deel te nemen aan tentoonstellingen en schilderperformances.

Met zijn eveneens schilderende broers Gijs Donker (1964) en Aad Donker (1967-1998), die ook lid waren van After Nature, werd hij bekend als een van 'de gebroeders Donker' of 'de Donker broers'. Na het overlijden van zijn broer Aad stopte Donker een aantal jaren met schilderen en verhuisde naar Wehe-den Hoorn in de provincie Groningen. In 2009 verhuisde hij weer naar Leiden, waar hij opgegroeid was.

Zijn zoons Fela en Dali schilderen ook en vormen samen met enkele anderen het 'Donker Collectief'.

Justus Donker is de middelste zoon van de Rotterdamse uitgever Willem Donker.

(bron: Wikipedia)

Titel: Zonder titel / titel onbekend (Street Art”).

Kunstenaar: Justus Donker.

Techniek: Olieverf op doek.

Jaartal: Onbekend, ca2000.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: 135 x 170 cm.

Gesigneerd: Nee.

Herkomst: Gallery Donkersloot, Amsterdam.

Conditie: Het werk is in goede staat.

Zie ook de foto’s.

Kan zo aan de muur.

Afhandeling:

Let op:

-Het werk zal, op afspraak, afgehaald moeten worden (in Lisse, Zuid-Holland).

Vanwege het formaat kan dit werk niet verzonden worden.

Het werk kan worden bezorgd door een koerier.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lisse, Nederland

ObjectlocatieLisse,  Nederland
Starttijd25-11-2017 om 12:40
Eindtijd7-12-2017 om 9:18
Biedingen (0)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken