Juul Neumann: Modelstudie, pastel op papier - Verkocht

Juul Neumann: Modelstudie, pastel op papier kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Juul Neumann (1919-1997)
TypeTekening / Aquarel

Pastelkrijttekening op papier. Jaartal onbekend. Niet gesigneerd.
Bladmaat: 50 x 65 cm. Beeldgrootte: 35 x 56 cm.
Herkomst: uit het atelier van de kunstenaar; authenticiteit volledig gegarandeerd.

Op verzoek wordt een certificaat van echtheid verstrekt.

Conditie: In goede staat. Het blad is onderaan enkel wat gerafeld.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:15-05-2018 om 21:24
Eindtijd:24-05-2018 om 20:24
Koes
24 mei / 20:04
€ 30