Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Aquarel |
Drager | Karton |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
* Fraai gesigneerd werk van de kunstenaar Juul Neumann uit het jaar 1968 (Amsterdam 1919-1997).
* Afkomstig uit het atelier van deze kunstenaar is mij gezegd.
* Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Enigszins vergeeld, maar verder in goede staat verkerend. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 8-5-2022 om 16:53 |
Eindtijd | 22-5-2022 om 22:36 |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |