Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl).

Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 100!
Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 100!Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 100!Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 100!Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 100!
  • Juul Neumann (1919-1997)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1968
TechniekAquarel
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

* Fraai gesigneerd werk van de kunstenaar Juul Neumann uit het jaar 1968 (Amsterdam 1919-1997).

* Afkomstig uit het atelier van deze kunstenaar is mij gezegd.

* Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Enigszins vergeeld, maar verder in  goede staat verkerend.

Juul Neumann (1919-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
46 cm
35 cm
Starttijd:08-05-2022 om 16:53
Eindtijd:22-05-2022 om 22:36
Openingsbod € 100
ObjectlocatieUtrecht, Nederland