Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd!

Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!
Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Jyoti Bhatt (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Set van drie originele litho's van een van de meest vooraanstaande Indiase kunstenaars; Jyoti Bhatt.

Gelimiteerde edities, elk met potlood genummerd en gesigneerd.

Afmetingen ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Starttijd:13-04-2015 om 20:47
Eindtijd:27-04-2015 om 20:47
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieNederland