Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) - Verkocht

Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) kopen? Bied vanaf 1!
Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) kopen? Bied vanaf 1!Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) kopen? Bied vanaf 1!Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) kopen? Bied vanaf 1!Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) kopen? Bied vanaf 1!Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) kopen? Bied vanaf 1!Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) kopen? Bied vanaf 1!Jyoto Bhat ( Jyotindra Manshankar Bhatt) kopen? Bied vanaf 1!
  • Jyoti Bhatt (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Veelzijdige Indiase kunstenaar (zie o.a. Artprice, en Saffronart) - De 3 litho's zijn met potlood gesigneerd en genummerd (zie foto's) - afgedrukt op glad karton-achtig papier -2x wit + 1x lichtbruin- de vogel is voorzien van goudfolie.

Herkomst: Meissner Edition Hamburg 1985 - afmeting: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede conditie - niet ingelijst.

Voor aanvullende condities zie foto-tekst-frame.

Jyoti Bhatt (1934)

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
163 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:03-01-2017 om 12:28
Eindtijd:16-01-2017 om 12:28
Biedingen (9)
bema593
15 jan. / 21:43
€ 35
Timmetje72
15 jan. / 21:43
€ 31
bema593
15 jan. / 15:38
€ 26
Timmetje72
15 jan. / 15:38
€ 21
Timmetje72
08 jan. / 18:43
€ 17
Peinado
08 jan. / 18:43
€ 15
Timmetje72
05 jan. / 08:24
€ 12
Peinado
05 jan. / 08:24
€ 10
Timmetje72
04 jan. / 22:11
€ 1