Afbeeldingen getiteld "Error" Er wordt gesproken over het dupliceren van mensen van karaktertypes, maar soms gaat er iets mis en wordt de eenheid vernietigd.
Gerenommeerd grafisch ontwerper Kacper Bożek Geboren in 1974 in Krakau. Hij is afgestudeerd aan de High School of Fine Arts. Antoni Kenar in Zakopane en de grafische afdeling van de Academie voor Schone Kunsten in Krakau.Momenteel werkt hij aan de Krakau Academie voor Schone Kunsten in Polen.Winnaar van vele internationale prijzen. Hij won onder meer de tweede prijs in de Premio Leonardo Sciascia Amateur d'estampes in 2013, de eerste prijs in de wedstrijd "Grafiteka" 2019, de tweede prijs op de 11e International Print Triennial in Kochi in 2020 en de eerste prijs op de VII Grafische Biënnale in Valladolid, Spanje ... Zijn solotentoonstelling in Amsterdam in 2021 was een groot succes. Hij exposeerde ook zijn artistieke werken in Duitsland, Italië, Spanje, Servië, Canada, Frankrijk en Nederland
Het kunstwerk heeft algemene afmetingen. 108x80cm. Bord opdruk/print 100x72 cm. Nr. 36/100
Handgeschept papier. Gesigneerd, genummerd door de kunstenaar.
Het kost de kunstenaar ongeveer een jaar om aan één afbeelding te werken. Na het maken van de tekeningen kerft de kunstenaar de snuiten met een beitel in stalen platen. Hij brengt Paint aan en drukt het op papier. Handschildering toevoegen