Kamagurka - Nieuw virus

Kamagurka - Nieuw virus kopen? Bied vanaf 299!
Kamagurka - Nieuw virus kopen? Bied vanaf 299!Kamagurka - Nieuw virus kopen? Bied vanaf 299!Kamagurka - Nieuw virus kopen? Bied vanaf 299!Kamagurka - Nieuw virus kopen? Bied vanaf 299!Kamagurka - Nieuw virus kopen? Bied vanaf 299!Kamagurka - Nieuw virus kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  Junta

31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Kamagurka (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2022
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
gesigneerde cartoon op papier

kreukgevoelig , licht , glad manga papier
met inkt en kleurstift en potlood

Kamagurka (1956)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Junta

31 verkochte items
29 cm
22 cm
Starttijd:07-08-2022 om 09:00
Eindtijd:16-08-2022 om 22:59
Openingsbod€ 299
ObjectlocatieStekene, België
VerzendingAlleen binnen Europa