Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) - Verkocht

Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbelinck - Kanaal in Vlaanderen (1/350) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KarelAppel

Lid sinds 2017
6 verkochte items
  • Roger Hebbelinck (1912)
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen47.5 cm x 58 cm (h x b)
Lijst72 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/350
Een prachtige kleuren lithografie van Roger Hebbelinck getiteld op achterzijde: 'Canal en Flanders'. Het betreft de eerste druk van 350 exemplaren!
De staat is zeer goed en de litho is mooi ingelijst achter glas. Op foto 10 is wat weerspiegeling van het glas waarneembaar.
Het kunstwerk wordt zorgvuldig verpakt voor transport. Mag ook opgehaald worden in Utrecht.
Roger Hebbelinck (Brussel, 1912 - 1987) Werkte als schilder, aquarellist, etser en cineast. Hij werd vooral bekend omwille van zijn etsen. Hij was een leerling van A. Bastien, J. Delville, G. Van Strydonck, A. Stevens, I. Van Mens, J. Van Santen en P. Mathieu bij wie hij studeerde aan de Academie van Brussel. Aan de Academie van Brussel kreeg hij les in aquarelleren van I. van Mens en gravure van J. van Santen. Hij etste een groot aantal pittoreske stadshoekjes in historische steden. Hij verzorgde de etsen voor het boek Les Villages Illusoires van E. Verhaeren. Als cineast maakte hij onder andere de documentaire La Naissance d'une Eau-forte die een prijs won op het Filmfestival van Cannes en een documentaire over de opbouw van het Atomium. Als beeldend kunstenaar richtte hij voor de oorlog in 1932 een etsdrukatelier op en etste zeer vele pittoreske stadsgezichten in België. Ook etste en aquarelleerde hij in het zuiden van Frankrijk en Spanje. Bijzonder zijn verder zijn kleuretsen die hij maakte naar werken van zijn collega's V. de Saedeleer en A. Saverys. Deze signeerde hij met het pseudoniem "Belin".

Roger Hebbelinck (1912)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  KarelAppel

Lid sinds 2017
6 verkochte items
81.5 cm
72 cm
58 cm
47.5 cm
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:16-04-2019 om 18:00
Eindtijd:28-04-2019 om 21:11
Biedingen (4)
BTN
26 apr. / 12:42
€ 16
Peinado
26 apr. / 12:41
€ 11
BTN
26 apr. / 12:41
€ 10
Peinado
17 apr. / 09:13
€ 1