Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 - Verkocht

Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 27,00

Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "het beleg" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar :  Frank Lodeizen (1931-2013)
Titel :  " het Beleg "

Oplage :  nr1 van 6
Datering :  1963
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten :  27 x 10 cm (etsmaat) en 47 x 32 cm (bladmaat)
Gesigneerd : onder met potlood

Conditie : goed

Eind jaren veertig begin vijftiger jaren had Frank Lodeizen een nauwe band met de Vijftigers, een dichtersgroep en met leden van de Cobra groep. Hij tekende portretten van en voor zijn vrienden, die er weer een stukje poëzie of proza onder schreven. Ook illustreerde hij hun boeken. Frank Lodeizen exposeerde regelmatig en critici beschouwden hem als talentvol. Hij produceerde veel werk: Grote doeken met vlakverdelingen, geëtste portretten, composities van etnografische tekens en simpele lijnetsen die uit een lange zoekende lijn bestonden.

Deze zeldzame etsen zijn afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.

Dit item is verkocht voor 27,00
Starttijd:01-04-2017 om 11:55
Eindtijd:15-04-2017 om 21:55
Biedingen (9)
ooteboe
08 apr. / 00:17
€ 27
nelius
08 apr. / 00:17
€ 22
ooteboe
04 apr. / 21:21
€ 14
kunstbod
04 apr. / 21:21
€ 12
kunstbod
03 apr. / 21:15
€ 9
Art2Have
03 apr. / 21:15
€ 7
kunstbod
03 apr. / 21:15
€ 5
Art2Have
03 apr. / 20:36
€ 3
kunstbod
02 apr. / 14:33
€ 1