Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 - Verkocht

Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!
Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke kleine oplage ets "" gesignd. Frank Lodeizen 1931-2013 kopen? Bied vanaf 1!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar :  Frank Lodeizen (1931-2013)
Titel :  " Fantasie "

Oplage :  nr 3 van 6
Datering :  1963
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten :  43 x 20 cm (etsmaat) en 63 x 43 cm (in passe partout)
Gesigneerd : onder met potlood

Conditie : goed / het passe partout vertoont wel de nodige beschadigingen.

Eind jaren veertig begin vijftiger jaren had Frank Lodeizen een nauwe band met de Vijftigers, een dichtersgroep en met leden van de Cobra groep. Hij tekende portretten van en voor zijn vrienden, die er weer een stukje poëzie of proza onder schreven. Ook illustreerde hij hun boeken. Frank Lodeizen exposeerde regelmatig en critici beschouwden hem als talentvol. Hij produceerde veel werk: Grote doeken met vlakverdelingen, geëtste portretten, composities van etnografische tekens en simpele lijnetsen die uit een lange zoekende lijn bestonden.

Deze zeldzame etsen zijn afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.

Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:16-06-2017 om 13:45
Eindtijd:30-06-2017 om 21:45
Biedingen (8)
Art2Have
23 jun. / 23:57
€ 31
paquita
21 jun. / 18:41
€ 26
Art2Have
21 jun. / 18:41
€ 22
paquita
17 jun. / 10:53
€ 9
Lispeltuut
17 jun. / 10:53
€ 7
paquita
17 jun. / 10:52
€ 5
Lispeltuut
17 jun. / 10:52
€ 3
paquita
16 jun. / 21:26
€ 1