Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. - - Verkocht

Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. -  kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. -  kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. -  kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. -  kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

In mintstaat verkerende prachtige litho.
Vervaardigd door Karel Appel in het jaar 1978. Een van de exemplaren uit de bekende 'streepjes' serie.
De titel van het werk: 'Big head coming down'
Oplage 175 genummerde en gesigneerde exemplaren. {in krijt gesigneerd}
De afmetingen; 75 x 56 cm.
Conditie: Mint, nooit gelijst geweest!
Verzending aangetekend.

Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:08-09-2015 om 20:42
Eindtijd:15-09-2015 om 20:42
nicoleroussel
15 sep. / 17:32
€ 450