Karel Appel - Epreuve D'artist - Zeer zeldzame litho - Verkocht

Karel Appel - Epreuve D'artist   - Zeer zeldzame litho  kopen? Bied vanaf 1250!

Verkoopprijs: € 1.250,00

Karel Appel - Epreuve D'artist   - Zeer zeldzame litho  kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Epreuve D'artist   - Zeer zeldzame litho  kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Epreuve D'artist   - Zeer zeldzame litho  kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Epreuve D'artist   - Zeer zeldzame litho  kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Karel Appel    1921 - 2006

LET OP : EEN ZEER ZELDZAME LITHO VAN KAREL APPEL

Titel : Abstracte Compositie met personen

Stroming Cobra

Litho - omstreeks +/- 1967 / 1968

Formaat : 60 x 45 cm +/-

Gesigneerd rechtsonder Appel en linksonder Epreuve D'artist voluit geschreven

Inclusief bijpassende zwarte lijst circa 70 x 50 cm

Dit item is verkocht voor 1.250,00
Starttijd:28-12-2016 om 22:02
Eindtijd:08-01-2017 om 22:02
eddyarickx
06 jan. / 02:05
€ 1250