KAREL APPEL Handgesigneerde Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR uit 1977 - Verkocht

KAREL APPEL   Handgesigneerde Kleurenzeefdruk  DE TOVENAAR uit 1977 kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

KAREL APPEL   Handgesigneerde Kleurenzeefdruk  DE TOVENAAR uit 1977 kopen? Bied vanaf 275!KAREL APPEL   Handgesigneerde Kleurenzeefdruk  DE TOVENAAR uit 1977 kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige kleurenzeefdruk van Karel Appel

afm blad  50x50 cm  in perfecte staat

handgesigneerd EA exemplaar  Het werk is zowel door Karel Appel als Henk vd Vet gesigneerd.

wordt geleverd met echtheidscertificaat

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:16-04-2018 om 21:26
Eindtijd:20-04-2018 om 22:31
ConstantBridts
20 apr. / 22:26
€ 275