Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977

Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 72 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 27/100
Ingelijste zeefdruk "sitting under the blazing sun"van Karel Appel. Dit werk komt uit de "Seven Summer days serie". Jaar: 1977. Oplage: 27/100. Afmetingen incl lijst: H90.5 x b75.5cm. Afmetingen voorstelling: H72 x b59cm. Het werk is, rechts onderaan, door de kunstenaar gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Literatuur: Karel Appel, Henk van der Vet, Christian Dotremont, nummer: 18.

Lijsten: Schade aan lijsten wordt niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is gebroken, wordt dit vermeld. Op foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Swift(kleine kunstkoerier).