Karel Appel: Kleurenlitho, Figuur met vis - Ingelijst - Verkocht

Karel Appel: Kleurenlitho, Figuur met vis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 800,00

Karel Appel: Kleurenlitho, Figuur met vis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel: Kleurenlitho, Figuur met vis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43341 verkochte items
Alle items van deze verkoper (627)
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Let op: Privé collectie geveild, zie speciale voorwaarden

Op dit moment veilen wij een prachtige particuliere collectie met veel CoBrA en aanverwanten. Bekijk al onze items voor een overzicht van deze collectie.

Titel: Figuur met vis
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 76 cm x 57 cm
Oplage: E.A. 13/15
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Kleurenlithografie op geschept papier
Ingelijst: Ja, in goudkleurige lijst. Kan direct aan de muur
Conditie: In zeer goede staat

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen.

Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur.

Ingelijste werken (tenzij heel klein) kunnen niet worden verzonden via de reguliere partijen zoals bv. PostNL en worden door ons alleen geleverd met een koerier. In sommige gevallen kunnen wij het werk uit de lijst halen, om deze kosten te besparen, maar dit is altijd op eigen risico en dient vooraf gevraagd te worden.

Bezorgkosten met koerier:
Nederland: 40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

België: 70 euro Vlaanderen, 125 euro Wallonië.

Natuurlijk kunnen meerdere aankopen gecombineerd worden.

Normale verzending van ingelijste werken is NIET mogelijk ivm risico glasbreuk.

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 800,00
Starttijd:06-06-2014 om 13:25
Eindtijd:22-06-2014 om 13:25
Biedingen (15)
ev
22 jun. / 13:20
€ 800
Anoukschaar
22 jun. / 13:20
€ 750
ev
22 jun. / 13:16
€ 700
Anoukschaar
22 jun. / 13:16
€ 650
ev
22 jun. / 13:16
€ 600
Anoukschaar
22 jun. / 13:16
€ 550
ev
22 jun. / 13:15
€ 470
Anoukschaar
22 jun. / 13:15
€ 450
ev
22 jun. / 13:12
€ 405
Hjl
22 jun. / 13:12
€ 385
Hjl
22 jun. / 11:56
€ 365
Anoukschaar
22 jun. / 11:00
€ 345
Hjl
22 jun. / 10:59
€ 325
Anoukschaar
22 jun. / 10:59
€ 320
Hjl
15 jun. / 10:14
€ 300