Karel Appel - Kleurenlitho - Unteilbares teil - 1961 - Verkocht

Karel Appel - Kleurenlitho - Unteilbares teil - 1961 kopen? Bied vanaf 320!

Verkoopprijs: € 320,00

Karel Appel - Kleurenlitho - Unteilbares teil - 1961 kopen? Bied vanaf 320!Karel Appel - Kleurenlitho - Unteilbares teil - 1961 kopen? Bied vanaf 320!Karel Appel - Kleurenlitho - Unteilbares teil - 1961 kopen? Bied vanaf 320!Karel Appel - Kleurenlitho - Unteilbares teil - 1961 kopen? Bied vanaf 320!

Geplaatst door  scarts
FA. (2)

28 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze kleurenlitho stamt uit de suite (van 6 litho's) voor André Frenaud's boek 'Unteilbares teil', uitgegeven bij Galerie Der Spiegel in Keulen.
Jaartal: 1961
Afmeting motief: 27,5 cm x 22,5 cm.
Onder passepartout: 40 cm x 30 cm, met een kartonnen beschermmap.
Op Vélin de Rives.
Gesigneerd: linksonder met potlood.
Oplage: 75. Dit is exemplaar 73 (rechtsonder met potlood).
Conditie: in zeer goede staat.

Wordt verstuurd met Track & Trace.

Dit item is verkocht voor 320,00
Starttijd:19-12-2016 om 16:36
Eindtijd:02-01-2017 om 16:36
Errenst
26 dec. / 11:41
€ 320