Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. - Verkocht

Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie kleurenzeefdruk uit de schilderskist van Karel Appel.

Afmeting werk  50 x 50 cm  in nieuwstaat.

Handgesigneerd EA  exemplaar.

wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Dit item is verkocht voor 316,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 12:23
Eindtijd:03-03-2020 om 19:02
Radboud
02 mrt. / 20:25
€ 275