Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 - fraai ingelijst - Verkocht

Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1175!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1175!Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1175!Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1175!Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1175!Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1175!Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1175!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie litho van Karel Appel uit 1961. Uit de serie "A Beast Drawn Man" komt dit "dubbelvel". Het werk is gesigneerd rechts onder en is een van de weinige ongenummerde exemplaren.
De litho is fraai verdiept ingelijst in wit Essen houten lijst, litho en lijst zijn in erg goede conditie.

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd11-2-2024 om 19:22
Eindtijd19-2-2024 om 19:36
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken