Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980)

Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 650!Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 650!Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 650!Karel Appel - Litho: 'Compositie met figuur' (1980) kopen? Bied vanaf 650!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
Lijst112 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Karel Appel met de titel: 'Compositie met figuur' uit 1980. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar. Inclusief aankoopfactuur Galerie Jaszki 1998.

Titel: Compositie met figuur
Jaar: 1980
Techniek: Litho
Oplage: 45/175
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 74 x 54 cm
Afmeting lijst (HxB): 112 x 92 cm
Conditie werk: Goed
Conditie lijst: Gebruikt
Provenance:  Galerie Jaszki, 1998
Referentie: ZK3001344

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Sluit over 6d 6u 33m 32s
Openingsbod€ 650
ObjectlocatieHamont-Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 10:59
Eindtijd:12-02-2023 om 20:10