KAREL APPEL Litho HAPPY CAT uit 1978 - Verkocht

KAREL APPEL   Litho  HAPPY CAT uit  1978  kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 115,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1047 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Fraai kleurenlitho van Karel Appel uit 1978

Afmeting blad 84 x 62 cm in perfecte staat

Het werk is in de druk gesigneerd

Dit litho diende als voorblad voor de bekende CATS-portfolio

Dit item is verkocht voor 115,00
Starttijd:05-08-2017 om 08:47
Eindtijd:11-08-2017 om 21:47
Joanne
11 aug. / 09:06
€ 115