KAREL APPEL Litho HAPPY CAT uit 1978 - Verkocht

KAREL APPEL   Litho  HAPPY CAT uit  1978   kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 135,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

fraaie grote kleurenlitho van Karel Appel uit 1978

afmeting blad  82x64 cm  in perfecte staat

het werk is in de druk gesigneerd

Deze litho diende als voorblad voor de bekende CATS portfolio

Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:03-01-2018 om 09:34
Eindtijd:24-01-2018 om 19:51