Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆

Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!
Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel - Man met vis - ☆☆☆ in prijs verlaagd ☆☆☆ kopen? Bied vanaf 750!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel

Een zeer zeldzame litho met een zeer lage oplage
Gesigneerd rechtonder
EA  14 van 15
Prachtig ingelijst
Afhalen of af laten leveren is een pre - wordt alleen verstuurd met DHL excl omlijsting
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

Starttijd19-12-2023 om 21:08
Eindtijd1-1-2024 om 21:06
Openingsbod € 750
ObjectlocatieKrimpen aan den IJssel,  Nederland