Karel Appel: Mooie zeefdruk van een Kat. Ingelijst. - Verkocht

Verkoopprijs: € 740,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (637)
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Prachtige Kleurenzeefdruk van Karel Appel. Mooi ingelijst en in perfecte staat. Kan direct aan de muur.

Titel: Kat
Jaartal: 1976
Afmetingen beeld: 50cm x 44cm
Afmetingen in lijst: 73cm x 61cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Ingelijst: Ja, mooi gedaan, kan direct aan de muur
Oplage: 6/250

Conditie: In perfecte staat.
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan wel bezorgd worden voor 35 euro binnen Nederland. (Muv Zeeuws Vlaanderen (+25 euro) en de Eilanden).

Garantie:

Informatie:
Klik voor alle werken aangeboden door de veilingmeester op Veilingmeester bij de contactinformatie.
Dit item is verkocht voor 740,00
Starttijd:04-02-2011 om 09:51
Eindtijd:11-02-2011 om 09:56
Biedingen (3)
herk001
11 feb. / 09:47
€ 740
Victor
11 feb. / 09:45
€ 720
herk001
09 feb. / 19:41
€ 700