Karel Appel - Paysage visage (stijlvol gelijst!)

Karel Appel - Paysage visage (stijlvol gelijst!) kopen? Bied vanaf 625!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
Lijst70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Specificaties:Kunstenaar:Karel Appel
Afmeting:75 x 55
Maat lijst:90 x 70
Handgesigneerd:Ja
Lijst:Mooie zwarte aluminium lijst met zwarte passepartout
Datum:1979
Techniek:Zeefdruk, aflopend gedrukt, genummerd 174/175
Zeer stijlvol ingelijst!
Met stempel Atelier Dumas
Vanwege de grootte en kwetsbaarheid verdient bezorgen de voorkeur (muv de eilanden)
Bezorgen in Nederland € 37,50 muv de eilanden en naar België via koerier (zie onderstaand).
Het risico op glasbreuk is voor rekening van koper.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Starttijd:23-05-2022 om 08:23
Eindtijd:01-06-2022 om 21:36
Openingsbod€ 625
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier