Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977

Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1050!
Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1050!Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1050!Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1050!Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1050!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen63.5 cm x 75.5 cm (h x b)
Lijst68 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ingelijste zeefdruk van Karel Appel uit de serie: The three cats" Nummer: E.A. Jaar: 1977.  De totale oplage bestand uit 50 genummerde en 6 E.A. werken. Gedrukt door Henk van der Vet, Den Haag en uitgegeven door Charles Piovanetti, Paris & New York. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid  zal worden gemaild.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

In zeer goede staat

Starttijd:10-06-2022 om 14:40
Eindtijd:19-06-2022 om 20:13
Openingsbod € 1050
ObjectlocatieWestland,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier