Karel Appel: Schitterend ingelijste zeefdruk E.A. uitgave. LOOPT AF!! - Verkocht

Karel Appel: Schitterend ingelijste zeefdruk E.A. uitgave. LOOPT AF!! kopen? Bied vanaf 1350!

Verkoopprijs: € 1.350,00

Karel Appel: Schitterend ingelijste zeefdruk E.A. uitgave. LOOPT AF!! kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel: Schitterend ingelijste zeefdruk E.A. uitgave. LOOPT AF!! kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel: Schitterend ingelijste zeefdruk E.A. uitgave. LOOPT AF!! kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel: Schitterend ingelijste zeefdruk E.A. uitgave. LOOPT AF!! kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel: Schitterend ingelijste zeefdruk E.A. uitgave. LOOPT AF!! kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel: Schitterend ingelijste zeefdruk E.A. uitgave. LOOPT AF!! kopen? Bied vanaf 1350!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer exclusief ingelijste zeefdruk (zeefdrukkerij Henk van der Vet) van Karel Appel uit 1977. Kenmerkend Appel-werk, wordt elders aangeboden tussen 2500 en 3500 euro!

Afmeting afbeelding: ca. 50 x 50 cm

Afmeting met lijst: ca. 81 x 81 cm

Gesigneerd en "genummerd" EA, droogstempel drukkerij van der Vet.

Oplage: 300  en enkele EA uitgaven!!

De lijst kent enkele kleine gebruiksspoortjes, niet storend, ik meld ze toch. Vanwege het formaat bij voorkeur op te halen. Andere vorm van bezorging na overleg.

Dit item is verkocht voor 1.350,00
Starttijd:06-03-2016 om 11:44
Eindtijd:20-03-2016 om 11:44
mulleh
20 mrt. / 10:46
€ 1350