FA. (5)

Karel Appel - Seven summer days

Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1350!
Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1350!

Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 75 cm (h x b)
Lijst95 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel appel 1977 Seven summer days prachtige map met 14 werken. Groot werk oplage 100stuks Gallery prijs hoog dus is een koopje! Verdiend wel een nieuwe lijst deze is slecht!
Foto van box is ter illustratie.

Werk is altijd wel ingelijst geweest

Sluit over 3d 4u 40m 53s
Openingsbod€ 1350
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:13-05-2022 om 14:04
Eindtijd:20-05-2022 om 21:51