Karel Appel - Tantrika II met lijst!

Karel Appel - Tantrika II met lijst! kopen? Bied vanaf 675!
Karel Appel - Tantrika II met lijst! kopen? Bied vanaf 675!Karel Appel - Tantrika II met lijst! kopen? Bied vanaf 675!Karel Appel - Tantrika II met lijst! kopen? Bied vanaf 675!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 cm x 53 cm (h x b)
Lijst102 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Expressionistisch werk van Karel Appel. Gesigneerd door de kunstenaar. Het werk heeft een lijst.  Het werk is van  goede kwaliteit.  Het werk heeft een gebruikte lijst/kader met een paar krasjes maar is prima toonbaar. Kan zo aan de muur. De foto is oor de lijst heen genomen.
Lijst niet naar u zin? Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Het werk kan verzonden per koerier binnen Nederland en België ( via Swift).

Starttijd:28-11-2022 om 15:39
Eindtijd:12-12-2022 om 22:15
Openingsbod € 675
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier