Karel Appel - the green kiss

Karel Appel - the green kiss kopen? Bied vanaf 799!
Karel Appel - the green kiss kopen? Bied vanaf 799!Karel Appel - the green kiss kopen? Bied vanaf 799!Karel Appel - the green kiss kopen? Bied vanaf 799!Karel Appel - the green kiss kopen? Bied vanaf 799!Karel Appel - the green kiss kopen? Bied vanaf 799!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 101 cm (h x b)
Lijst97 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer grote kleurrijke en fraaie  zeefdruk van karel appel : the green kiss.
Super strak ingelijst in zware aluminiumlijsrt.
Ophangklaar.
Oplage nummer 87 van 100
Uiteraard potlood gesigneerd en genummerd door karel appel.

notitie:een nieuwe passe partout  zou het perfect maken [licht beschadigd]

Het werk is uiteraard te groot om te versturen.
Afhalen kan in Eindhoven.
Bezorging is eventueel bespreekbaar vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30/km

Sluit over 4d 6u 36m 01s
Openingsbod€ 799
Objectlocatieeindhoven,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:06-02-2023 om 10:12
Eindtijd:12-02-2023 om 20:41