Karel Appel - Tibetan bird met lijst! - Verkocht

Karel Appel - Tibetan bird met lijst! kopen? Bied vanaf 625!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Tibetan bird met lijst! kopen? Bied vanaf 625!Karel Appel - Tibetan bird met lijst! kopen? Bied vanaf 625!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 73 cm (h x b)
Incl. lijst82 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist Proof

Expressionistisch werk van Karel Appel met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.  Het werk heeft een nieuwe lijst/kader.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd28-11-2022 om 15:42
Eindtijd14-4-2023 om 8:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken