Karel Appel - Tibetan bird met lijst!

Karel Appel - Tibetan bird met lijst! kopen? Bied vanaf 625!
Karel Appel - Tibetan bird met lijst! kopen? Bied vanaf 625!Karel Appel - Tibetan bird met lijst! kopen? Bied vanaf 625!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
Lijst82 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist Proof

Expressionistisch werk van Karel Appel met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.  Het werk heeft een nieuwe lijst/kader.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:28-11-2022 om 15:42
Eindtijd:12-12-2022 om 22:22
Openingsbod € 625
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier