Karel Appel - zonder titel maar met lijst!

Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1045!
Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1045!Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1045!Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1045!Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1045!Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1045!Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1045!Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1045!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 103 cm (h x b)
Lijst101 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXV Romeins genummerd

Fraai kleurrijk werk van  Cobrakunstenaar Karel Appel met passe partout en lijst. De lijst is niet nieuw maar goed toonbaar. Al met al fraai ingelijst! Het werk kan zo aan de muur worden opgehangen.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per  koerier worden verzonden binnen Nederland en België.
De foto is door het glas van de omlijsting heen genomen.
Verzenden per koerier. Of verzenden zonder lijst per post.

Starttijd:28-11-2022 om 15:43
Eindtijd:12-12-2022 om 22:30
Openingsbod € 1045
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier