Carel Blotkamp - KAREL BLOTKAMP - modern werk uit kleine oplage (GESIGNEERD) - Verkocht

KAREL BLOTKAMP - modern werk uit kleine oplage (GESIGNEERD) kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Carel Blotkamp (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft: Lithografie uit beperkte oplage van 60.

Het werk is vlak bewaard, ingelijst in een zuurvrij passepartout. Maat werk: ca. 50x70cm Maat inclusief pasepartout 70x100 cm Het werk kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.

Carel Blotkamp (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  doncampo
277 verkochte items

ObjectlocatieUTRECHT,  Nederland
Starttijd13-3-2017 om 8:55
Eindtijd19-3-2017 om 12:55
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken