Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij - Verkocht

Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 1.000,00

Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij kopen? Bied vanaf 1000!Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij kopen? Bied vanaf 1000!Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij kopen? Bied vanaf 1000!Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij kopen? Bied vanaf 1000!Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij kopen? Bied vanaf 1000!Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij kopen? Bied vanaf 1000!Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Karel De Bauw (1909-2002)

Kunstenaar: Karel de Bauw
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Interieur met doorkijk op boerderij
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 80 x 60 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat

Karel De Bauw (1909-2002)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1.000,00
Starttijd:31-05-2017 om 11:54
Eindtijd:14-06-2017 om 19:54
LUCRECE
06 jun. / 12:07
€ 1000