FA. (1)

Karel Hendrik van Seben, olieverf op doek, zicht op Cuneratoren te Rhenen

Karel Hendrik van Seben, olieverf op doek, zicht op Cuneratoren te Rhenen  kopen? Bied vanaf 115!
Karel Hendrik van Seben, olieverf op doek, zicht op Cuneratoren te Rhenen  kopen? Bied vanaf 115!Karel Hendrik van Seben, olieverf op doek, zicht op Cuneratoren te Rhenen  kopen? Bied vanaf 115!Karel Hendrik van Seben, olieverf op doek, zicht op Cuneratoren te Rhenen  kopen? Bied vanaf 115!Karel Hendrik van Seben, olieverf op doek, zicht op Cuneratoren te Rhenen  kopen? Bied vanaf 115!Karel Hendrik van Seben, olieverf op doek, zicht op Cuneratoren te Rhenen  kopen? Bied vanaf 115!Karel Hendrik van Seben, olieverf op doek, zicht op Cuneratoren te Rhenen  kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

637 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Karel van Seben (1893-1988)

LAATSTE KANS

Karel Hendrik van Seben (soms tekende hij met von Seben) (Den Haag, 26 oktober 1893 – Hilversum, 11 maart 1988) was een Nederland kunstschilder, beeldhouwer, tekenaar, illustrator en boekbandontwerper. Van Seben werkte en woonde in Den Haag tot 1919, in Amsterdam tot 1933, in Hilversum in 1934, Loosdrecht tot 1939, De Bilt, Bilthoven en vanaf 1943 in Bussum. Hij was leerling van de Akademie voor Beeldende Kunsten in Den Haag bij professor Ros. Hij maakte reizen naar Griekenland, Frankrijk, Afrika, Italië en Noorwegen. Van Seben maakte stadsgezichten, stillevens, figuurvoorstellingen en ontwierp een flink aantal boekbanden en omslagen voor bladmuziek, hiervan zijn al minstens 31 bekend. Hij was lid van het genootschap Kunstliefde in Utrecht. In het Centraal Museum in Utrecht hangt van hem een portret van: Otto van Rees.

Dit blonde schilderij toont Rhenen aan het Walletje. Olieverf op doek: 30,5 bij 24,5 cm.

Signatuur: l.o..

Het schilderij is onlangs professioneel gerestaureerd en schoongemaakt.

Voor alle duidelijkheid: het schilderij wordt verkocht met lijst! De voorlaatste foto met lijst toont het schilderij voor schoonmaak ;) .

Starttijd:17-07-2015 om 21:03
Eindtijd:26-07-2015 om 21:03
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieNederland