12 prachtige tekeningen van dieren.
Diverse afmetingen.
1) Titel: Onze poes
Gesigneerd: Karel van Seben
Jaar: 1924
Afmetingen: 13,7 x 15 cm
2) Studietekening kalfje
Afmetingen: 11,8 x 17 cm
3) Twee rustende ezels
Afmetingen: 16,5 x 24,3 cm
4) A - (Sable) Antilope
5) C - Cockatoo
6) D - Donkey
7) G - Gnoe
8) N - Nightingale
9) E of O - (Elephant of Olifant)
10) R - Ram
11) Y - Yak, domesticated
12) Z - Zebra
Afmetingen (4 t/m 12):
20 x 13,8 cm
Alleen de eerste tekening is gesigneerd.
Alle tekeningen zijn aan de achterzijde voorzien van een sticker met nummer.
Bij 1 tekening is de sticker eraf gevallen.
De conditie van de tekeningen is over het algemeen goed.
Zie verder de foto's hiervoor.
Ophalen of verzenden
Binnen Nederland kan het als pakket of als brievenbuspakje(€5,-) worden verzonden.