Karin Beek - 3 Meisjes op een bank

Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1500!
Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1500!Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1500!Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1500!Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1500!Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1500!Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1500!Karin Beek - 3 Meisjes op een bank kopen? Bied vanaf 1500!
  • Karin Beek (1948)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 40 x 38 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Intiem onderonsje van 3 meisjes op een rij.
Geen signatuur maar onmiskenbaar een beeld van Karin Beek.
Prachtig gegoten met fraaie patina.
Zeer zwaar, wordt niet verzonden vanwege gewicht.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aerdenhout, Nederland

Karin Beek (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  liesko
186 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
38
40
18