Karin Campfens - ets - 1977 - Verkocht

Karin Campfens - ets - 1977 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Karin Campfens - ets - 1977 kopen? Bied vanaf 40!Karin Campfens - ets - 1977 kopen? Bied vanaf 40!Karin Campfens - ets - 1977 kopen? Bied vanaf 40!Karin Campfens - ets - 1977 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Karin Campfens (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Karin Campfens uit 1977. Nummer: 50/75. Afmetingen blad: H42,5 x b27 cm. Afmetingen voorstelling: H34 x b15 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:08-01-2017 om 22:11
Eindtijd:19-01-2017 om 21:11
AaJee
18 jan. / 13:13
€ 40