Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 - Verkocht

Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 kopen? Bied vanaf 20!Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 kopen? Bied vanaf 20!Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 kopen? Bied vanaf 20!Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 kopen? Bied vanaf 20!Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 kopen? Bied vanaf 20!Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 kopen? Bied vanaf 20!Karin Campfens : Ets, Aan tafel - 1982 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Karin Campfens (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets uit 1982 van de Nederlandse kunstenares Karin Campfens (1946).

-Handgesigneerd, -gedateerd en -genummerd met potlood.

-Gemaakt in een oplage van 260 exemplaren. Dit is nr 103. Afgedrukt op geschept papier.

-De ets is niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

-Afmetingen: Blad, 32 x 39 cm. Beeld / ets 26 x 33 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van Evert Brautigam (1922-1999), advocaat, oud-wethouder van Amsterdam en van 1975 tot aan zijn pensionering in 1987 burgemeester van Uithoorn.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

(Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer werk van Karin Campfens ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Karin Dagmar Camfens-Meerman (Karin Campfens), geboren 03-08-1946 in Alkmaar, schilder, tekenaar en etser.

Ze kreeg les van Friso ten Holt en is getrouwd met de beeldend kunstenaar Jan Campfens (1940).

Ze woonde lange tijd (tot ongeveer 2000) in Uithoorn waar het echtpaar ‘De Olievaar’ beheerde, een kinderboerderij annex tentoonstellingscentrum. Daarna zijn ze naar Frankrijk verhuisd.

Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 2, p. 95 (as: Meerman, Karin Dagmar); Scheen 1969-1970 , Supplement (as: Meerman, Karin D.).

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Aan tafel”).

Kunstenaar: Karin Campfens.

Techniek: Ets op geschept papier.

Jaartal: 1982.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Blad, 32 x 39 cm. Beeld / ets 26 x 33 cm.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 260 exemplaren. Dit is nr 103.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:28-12-2017 om 20:14
Eindtijd:08-01-2018 om 21:14
Helder
08 jan. / 21:08
€ 20