Karin Campfens | Kattekoppen | litho | niet gesigneerd - Verkocht

Karin Campfens | Kattekoppen | litho | niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  GalerieTON
FA. (3)

64 verkochte items
  • Karin Campfens (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Karin Campfens, titel Kattekoppen (niet gesigneerd). Op natuurpapier, afmetingen 13,5 x 19 cm.

Karin Campfens (1946)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  GalerieTON
FA. (3)

64 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:08-03-2015 om 11:39
Eindtijd:15-03-2015 om 11:39
Counterrick
12 mrt. / 14:51
€ 1