Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975

Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!
Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!Karl-Heinz Hansen-Bahia - 5 Houtsnedes - 1975 kopen? Bied vanaf 200!
  • Karl-Heinz Hansen-Bahia (1915-1978)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/120
5 Houtsnedes (waarvan 2 op 1 blad) van Karl-Heinz Hansen-Bahia uit 1975. Nummer: 9/120. Afmetingen per  blad: H50 x b65cm. Afmetingen per voorstelling: H31 x b46cm. De authenticiteit van deze werken worden volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Bij aankoop kunnen de werken worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. De werken kunnen ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Karl-Heinz Hansen of Hansen-Bahia. De in 1915 in Hamburg geboren kunstenaar en een van de meest ongewone expressionistische houthakkers en schilders van de tweede helft van de 20e eeuw, wendde zich vanaf 1947 tot houtsneden als autodidact en creëerde series houtsneden en losse vellen met religieuze en hedendaagse inhoud. In 1949 emigreerde hij naar Brazilië. Eerst was hij artistiek adviseur van een uitgeverij in São Paulo en had hij ook enkele grote tentoonstellingen. Halverwege de jaren vijftig verhuisde hij naar Salvador-Bahia, wat zijn tweede thuis werd. De beroemde Braziliaanse romanschrijver Jorge Amado voegde "Bahia" toe aan de naam Hansen als eerbetoon. Hier, waar hij leefde tussen vissers, zeelieden, kooplieden en bedelaars en daarbij essentiële artistieke impulsen ontving, drukte hij zijn houtsneden op een kleine handpers. - Zijn onmiskenbare techniek, die hem tot een van de belangrijkste Duitse houthakkers van de naoorlogse periode maakte, kwam voort uit onvermoeibaar werk aan het houtblok. In 1959 keerde hij voor drie jaar terug naar Duitsland voordat hij in 1963 professor werd aan de Kunstacademie Addis Abeba/Ethiopië. Van hieruit keerde hij in 1965 definitief terug naar Bahia en verwierf hij het Braziliaanse staatsburgerschap. De verbinding met zijn geboorteland werd echter nooit helemaal verbroken. In 1971/72 vonden uitgebreide retrospectieven plaats, waarvoor de kunstenaar op bezoek kwam in Duitsland en voor de laatste keer ter gelegenheid van zijn 60ste verjaardag. Karl Heinz Hansen-Bahia stierf in 1978 in São Paulo/Brazilië.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Starttijd24-12-2022 om 18:25
Eindtijd6-1-2023 om 19:02
Openingsbod € 200
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland