KARL van SEBEN - vrouweljk zittend NAAKT - Verkocht

KARL van SEBEN  - vrouweljk zittend NAAKT kopen? Bied vanaf 22!

Verkoopprijs: € 22,00

KARL van SEBEN  - vrouweljk zittend NAAKT kopen? Bied vanaf 22!KARL van SEBEN  - vrouweljk zittend NAAKT kopen? Bied vanaf 22!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Karel van Seben (1893-1988)
TypeTekening / Aquarel

KAREL van SEBEN

ZITTEND NAAKT

Tekening in de maat 16 x 24 cm

In nieuwe lijst met glas in de maat 32 x 38 cm

gesigneerd onder Karel van Seben

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

kleine meesters hebben grote toekomst

Karel van Seben (1893-1988)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:19-05-2014 om 16:55
Eindtijd:26-05-2014 om 16:55
DeTiste
26 mei / 16:47
€ 22