Kathe Kollwitz naar.. - Verkocht

Kathe Kollwitz  naar.. kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Kathe Kollwitz  naar.. kopen? Bied vanaf 65!Kathe Kollwitz  naar.. kopen? Bied vanaf 65!Kathe Kollwitz  naar.. kopen? Bied vanaf 65!Kathe Kollwitz  naar.. kopen? Bied vanaf 65!Kathe Kollwitz  naar.. kopen? Bied vanaf 65!Kathe Kollwitz  naar.. kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunstliefhebbe

70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Kathe Kollwitz (1867-1945)
GesigneerdHandgesigneerd

"fraai ingelijst werk naar de bekende duitse kunstenares, Het betreft een genummerde en gelimiteerde print afkomstig van een Kunsthandel in Berlijn. Vlakbij is het museum van haar in de fassanenstrasse. Het werk kan zo aan de muur en is mooi ingelijst in een zilverkleurige houten lijst.

het werk is 48 cm bij 48 cm en de afbeelding is 22 cm bij 22 cm. Het werk is ingelijst in een dubbelpassepartout. De lijst is 5 cm dik rondom

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:14-08-2017 om 18:00
Eindtijd:19-08-2017 om 18:00
IHaans
18 aug. / 20:23
€ 65