Katinka Niederstrasser - Vossenvrouw, ets - Verkocht

Katinka Niederstrasser - Vossenvrouw, ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Katinka Niederstrasser - Vossenvrouw, ets kopen? Bied vanaf 50!Katinka Niederstrasser - Vossenvrouw, ets kopen? Bied vanaf 50!Katinka Niederstrasser - Vossenvrouw, ets kopen? Bied vanaf 50!Katinka Niederstrasser - Vossenvrouw, ets kopen? Bied vanaf 50!Katinka Niederstrasser - Vossenvrouw, ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Katinka Niederstrasser (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Apart, karakteristiek werk van de Duitse kunstenares Katinka Niederstrasser.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (80/100), met blindstempel van Galerie Levy in Hamburg.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 39cm x 31cm (beeld)

Katinka Niederstrasser (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:27-03-2018 om 16:23
Eindtijd:07-04-2018 om 20:23
Helder
05 apr. / 22:20
€ 50