Katja Meirowsky , Trois , kleurlitho , handgesigneerd - Verkocht

Katja Meirowsky , Trois , kleurlitho , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Katja Meirowsky (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Katja Meirowsky

Trois

kleurlithografie 1973

handgesigneerd

oplage 50

in goede staat

minimale gebruikssporen

afmetingen blad 102,5 x 70,0 cm

afmetingen beeld 88,0 x 59,5 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:18-02-2013 om 16:42
Eindtijd:23-02-2013 om 16:42
Biedingen (4)
franckgribling
23 feb. / 16:08
€ 16
barb52
23 feb. / 15:20
€ 11
mara
22 feb. / 20:21
€ 6
simonvink
18 feb. / 16:45
€ 1