Jan Cremer - 'Kaukasus'' (mooi gelijst)

Jan Cremer - 'Kaukasus'' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

566 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst81 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
' Kaukasus' uit 1989, oplagenummer 102/200, zeefdruk op handgeschept papier
Afmetingen lijst: 81 cm x 66 cm (Blad: 65 cm x 50 cm)
Hand gesigneerd met potlood (rechtsonder)
Ingelijst in mooie aluminium BARTH-lijst met passepartout
Literatuur: P. Restany, F. de Vree: Cremer Grafiek/Prints 1956 - 1998, Bussum (1998) p. 128, nr. 89-02/L
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Prijs is inclusief 21% BTW

Jan Cremer (1940)

Alle items van deze kunstenaar(37)
FA. (22)

566 verkochte items
66 cm
81 cm
50 cm
65 cm
Starttijd:28-07-2022 om 07:40
Eindtijd:06-08-2022 om 21:09
Openingsbod€ 299
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België