Kees Andrea, litho, bok en haan - Verkocht

Kees Andrea, litho, bok en haan kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Kees Andrea, litho, bok en haan kopen? Bied vanaf 25!Kees Andrea, litho, bok en haan kopen? Bied vanaf 25!Kees Andrea, litho, bok en haan kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Kees Andrea (1914-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Kees Andrea (1914-2006) uit de serie schildersprenten, r.o gesigneerd in potlood en middenonder in de plaat. Afm. blad 48x63, beeld 29x34,5. In uitstekende staat.

Wordt verzonden tussen twee platen.

Kees Andrea was een zeer veelzijdig kunstenaar. Andrea maakte schilderijen, tekeningen, aquarellen, etsen, litho's, glas-in-loodramen, wandmozaieken en ontwerpen voor gobelins. De grootste bekendheid verwierf Kees Andrea met zijn kleurrijke schilderijen met daarop combinaties van landschappen of interieurs met mens en dier te zien zijn. Kees Andrea verwerkte veel dagelijkse indrukken in zijn schilderijen maar putte ook uit zijn ervaringen opgedaan tijdens reizen naar Hongarije, Spanje, Italie en Midden-Amerika. Andrea werkt in een quasi naieve stijl die een vervreemdende sfeer oproept. Kees Andrea kreeg tijdens zijn leven verschillende onderscheidingen. Zo ontving hij onder meer tweemaal de Jacob Marisprijs. Andrea was oprichter van kunstenaarsgroep 'de realisten' die reageerden op de opkomende abstracte kunst. Ook maakte Kees Andrea deel uit van de groep 'Verve' en was hij lid van Pulchri Studio en de Hollandse Aquarellisten Kring.
Exposities en prijzen:
Gemeentemuseum ArnhemGemeentemuseum Den HaagGemeentemuseum MaassluisCentraal Museum Utrecht

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-01-2017 om 14:15
Eindtijd:21-01-2017 om 14:15
EvaMode
21 jan. / 12:27
€ 25